Putovní pohár zůstává v Českém Krumlově

30. 8. 2023
Putovní pohár zůstává v Českém Krumlově

Každoroční tradiční tenisový turnaj mezi společnostmi Kámen a písek a Kirchdorfer Industries se v letošním roce konal na tenisových kurtech v rakouském Kirchdorfu. Za každý tým nastoupilo 10 hráčů a hrálo se 6 kol, kdy v každém kole se vždy nalosovaly proti sobě nové dvojice. Celkem se tedy odehrálo 30 zápasů čtyrher v přátelském duchu, ale v sportovním plném nasazení, kdy každý zápas rozhodoval o celkovém výsledku. Naprostá většina zápasů měla vynikající tenisovou úroveň a vždy rozhodovalo pouze několik míčků o vítězství. Tým Kámen a písek měl od počátku drobný náskok, ale rozhodovalo až poslední kolo, kdy tým Kirchdorfer měl dobrou šanci celkové skóre obrátit. Ale projevila se zkušenost a odhodlanost našeho týmu a uhájili jsme celkové vítězství 16:14. Takže putovní pohár i letos zůstane u nás, v Českém Krumlově.

Celé odpoledne nám přálo krásné počasí a jako vždy jsme si zaslouženě večer pochutnali na tradičně vynikající vepřové pečeni s knedlíkem a zelím a zákusku Kardinalschnitten.

 

Naše sestava pod vedením nehrajícího kapitána Otakara Veselého, našeho generálního ředitele, letos byla:

Ivana Šestáková, Jana Malíková, Václav Mikoláš, Manfred Přibil, Pavel Fučík, Otakar Veselý jun., Jiří Kutlák, Pavel Macko, Viktor Krupica, René Vrba, Petr Zemek

 

V příštím roce se turnaj uskuteční opět v měsíci srpnu tentokrát na tenisových kurtech Tenis-Centra v Českém Krumlově. Přejeme všem, aby celý rok poctivě trénovali, drželo se jich pevné zdraví a aby mohli úspěšně reprezentovat obě společnosti i v příštím roce.  Je to krásná tradice, protože probíhá v přátelském duchu a sbližuje zaměstnance i ostatní účastníky turnaje. Všichni se už na příští rok do Českého Krumlova těšíme.

Předání poháru
Předání poháru
Pohár
Gesto vítěze mluví za vše.