TATA BOJS v Českém Krumlově

19. 9. 2023

Dvojkoncert oblíbených TATA BOJS a nadějných Deaf Heart. Navíc degustace vín ze Zámeckého sklepa.

TATA BOJS opět v Českém Krumlově, tentokrát jako premiérový koncert v hale TenisCentra. Tata Bojs je česká, resp. pražská alternativní hudební skupina, vznikla v roce 1988. Zakládajícími členy jsou Mardoša a Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. Jejich Nanoalbum získalo v roce 2004 čtyři Zlaté anděly, celkem jich mají již 10. V roce 2020 vydali svojí poslední desku Jedna nula. Naživo si užijeme energii kapely, hravé texty a vynikající produkci.

Tata Bojs musíte vidět a slyšet živě

DEAF HEART jsme poprvé viděli na festivalu ve Slavonicích a okouzlili nás. Tahle čtveřice se rozhodla oprášit to nejlepší z rock’n’rollu a podávat ho s moderním přístupem a pořádnou dávkou cynismu. Debutová deska „Soft Heart Attack“ je autentickej mix starýho dobrýho rocknrollu a punk-rocku, 80s synťáků a krádeží z popu až po rap. Jestli chcete ještě někdy cítit svůj tep, dejte si Deaf Heart. 

Zkažená modrá krev tuzemského rocku, to jsou DEAF HEART!

Od 17:00 před koncertem můžete v restauraci ochutnat formou volné degustace to nejlepší, co máme uložené v archivním sklepu na Zámku Český Krumlov a naladit se tak na skvělý rockový zážitek. Degustační vzorky jsou zpoplatněny.

Koncert TATA BOJS, Deaf Heart & Degustace vín ze zámku!!!
Koncert TATA BOJS, Deaf Heart & Degustace vín ze zámku!!!
TATA BOJS V Krumlově Video