Vodafone Firma roku 2016 – další ocenění pro Kámen a písek

Slavnostní večer, při kterém se vyhlašuje vítěz krajského kola soutěže podnikatelů Vodafone Firma roku 2016 a Česká spořitelna Živnostník roku 2016, proběhl 5. října 2016 v hotelu Clarion v Českých Budějovicích a firma Kámen a písek, spol. s r.o. dosáhla výborného úspěchu, umístila na krásném 3. místě.
Firmu před početným publikem prezentovali a certifikát za 3. místo si osobně převzali výkonný ředitel Ing. Pavel Fučík a výrobně-technický ředitel Ing. Otakar Veselý.
Letos se konal již jedenáctý ročník podnikatelských soutěží , do která se naše firma Kámen a písek, spol. s r.o. s chutí přihlásila. První radostnou zprávou byl postup do užšího finále krajského kola. Tato soutěž totiž patří svým všeoborovým a regionálním rozsahem k největším podnikatelským kláním v zemi. V hodnocení dosahuje maximální objektivity a vytváří zcela ojedinělé vzájemné porovnání účastníků v jednotlivých krajích i za celou Českou republiku.
Nominované firmy se osobně prezentují před odbornou porotou. Záleží čistě na schopnostech prezentujících firem, jak se firmy orientují v konkurenčním prostředí, jak ambiciózní a reálné jsou jejich podnikatelské plány a jak přispívají k rozvoji okolí. Hodnotí se jak ekonomické výsledky firmy tak i vlastní podnikatelský příběh.
Na prvním místě se letos umístila firma Kovostroj Bohemia, s.r.o. z Týna nad Vltavou, která se zabývá výrobou ocelových výztužných profilů do plastových oken. Druhé místo pak obsadila firma DITA výrobní družstvo invalidů z Tábora, která vyrábí a zpracovává textil, oděvy a usně.

30066929781_6eb57cd4ed_o  30151410235_224ec95811_o

cert-kap-hn-vf  dipl-kap-hn-vf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>