Terminál České Budějovice – prodejní sklad

skladTERMINÁL ČB – Jedná se o prodejní sklad kameniva v Okružní ulici v Českých Budějovicích, kde naleznete široký sortiment kameniva pro Vaše stavby v Českých Budějovicích a blízkém okolí. Tento krok slouží k zdokonalení servisu pro Vás, naše ctěné zákazníky. Vaše stavby dokážeme zásobovat kamenivem rychleji a operativněji, s nižšími náklady na dopravu.

Již nemusíte až do kamenolomu !!! Ušetříte čas, zrychlíte a zlevníte Vaši stavbu !!!

JSME VÁM BLÍŽ !

Umístění:
Okružní ulice, severní okraj Českých Budějovic, areál bývalé betonárny Mane, vjezd mezi železničními vlečkami u továrny Belis, bývalý Sfinx, GPS souřadnice, Loc: 48°59’7.824″N, 14°30’23.018″E.
Přesná poloha na mapě viz níže.

Provozní doba:
Po-Pá 7:00 – 15:00 hodin a dále dle Vašich potřeb při větších zakázkách.

Kontakty:
Libor Šesták – vedoucí provozovny: tel. 602 369 670, e-mail: spedice@kamen-ck.cz

Dopravní možnosti:
Po ose nákladními auty – výhodné zejména pro region České Budějovice.

Sortiment:
Úplný sortiment drceného kameniva, betonářský písek, bílé dekorační kamenivo.

Použití:
Do hutněných asfaltových vrstev, pro obrusné vrstvy, pro ložní vrstvy, pro podkladní vrstvy, do litých asfaltů, kamenivo stmelené hydraulickým pojivem, do nestmelených vrstev, do prolévaných vrstev, do vtlačovaných vrstev, do postřiků a nátěrů, do emulsních kalových vrstev, pro zdrsňovací zimní posyp vozovek, do železobetonu, do předpjatého betonu, do cementobetonového krytu vozovek.

 

Poloha na mapě:

Vážení zákazníci. Z důvodu zimních oprav v období od 31.1. do 28.2.2022 vám bude náš lom ŠEVĚTÍN k dispozici každý všední od 7.00 do 15.00 hodin.