KÁMEN A PÍSEK, SPOL. S R.O. – NEJLEPŠÍ VÝROBCE STAVEBNIN 2012 V ČESKÉ REPUBLICE

Již tradičně bylo součástí Dnů stavitelství a architektury 2013 slavnostní setkání zástupců stavebních firem, vlády a státní správy v Senátu Parlamentu ČR, které proběhlo dne 10.října 2013. Akce, která se konala pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu ČR Milana Štěcha, se uskutečnila jako tradičně ve Velkém sále Valdštejnského paláce. Během odpoledne byly předány ceny: Nejlepší výrobce stavebnin 2012, Stavební firma roku 2012, Cena veřejnosti, Tituly Stavba roku 2013 a Osobnost stavitelství. Ocenění si převzali zástupci autorů a realizátorů výjimečných projektů.

Firma Kámen a písek, spol. s r.o. dosáhla významného úspěchu mezi výrobci stavebních hmot, když zvítězila v kategorii do 200 zaměstnanců a stala se

NEJLEPŠÍM VÝROBCEM STAVEBNIN 2012 V ČESKÉ REPUBLICE

Dovolte mi poděkovat všem zaměstnancům, díky jejichž píli, pracovnímu nasazení a loajalitě k firmě jsme mohli dosáhnout tohoto úspěchu, na který můžeme být právem hrdí. Dále patří dík všem našim zákazníkům, kteří i v nelehkých dobách pro stavebnictví zůstávají věrni našim výrobkům a službám, jež neustále zdokonalujeme a vylepšujeme.

Pavel Fučík – jednatel a výkonný ředitel společnosti

Výsledky soutěže Nejlepší výrobce stavebnin:

Kategorie do 200 zaměstnanců bez udání pořadí: DITON s. r. o., Kámen a písek, spol. s r.o., Lafarge Cement, a.s.
Kategorie nad 200 zaměstnanců bez udání pořadí: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s., LB Cemix, s.r.o., Wienerberger cihlářský průmysl, a.s.

Vážení zákazníci. Celodenní odstávka lomu BOR z důvodu servisu nakladače proběhne v Pondělí 1.11.2021.