KÁMEN A PÍSEK, spol. s r.o. je společnost zabývající se těžbou a zpracováním kamene a je dceřinou firmou skupiny Kirchdorfer Industries GmbH


Vítejte

KÁMEN A PÍSEK, spol. s r.o. je společnost zabývající se těžbou a zpracováním kamene. Jsme tradiční a zároveň největší výrobce drceného kameniva v Jihočeském kraji. Naše produkce se pohybuje okolo 2.000.000 tun ročně, přičemž kapacita výroby našich kamenolomů je dvojnásobná.

Více informací

Navštivte náš E-shop a vyberte si z naší široké nabídky

  • Drobný drcený kámen
  • Hrubý drcený kámen
  • Štěrkodrť
  • Štěrk
  • Kačírek
  • Makadam
  • Prosívka
více
 

Aktuality

20.10.2014 - Letošní volejbalový turnaj smíšených družstev vyhráli hráči Brloha

V sobotu 18. října 2014 proběhl 4. ročník volejbalového turnaje, který pravidelně pořádá firma Kámen a písek. Turnaj se za tato léta stal velmi populárním a za poslední tři ročníky se vždy účastnilo osm družstev, což je kapacitní maximum. Upřesněme, že se jedná o turnaj v „šestkovém“ volejbale smíšených družstev (minimálně 2 ženy v týmu) a místem konání je Tenis-Centrum Český Krumlov, které na svých vnitřních kurtech umožnuje přizpůsobit jednotlivé primárně tenisové kurty volejbalu.

17.10.2014 - Maratonská štafeta KaP CZ doběhla v Grazu v čase 3:33:00

Ani letos nezůstala bez odezvy tradiční výzva Kirdorfer Group k účasti v maratonském běžeckém závodě ze strany reprezentantů společnosti Kámen a písek. Českou pobočku mezinárodní skupiny reprezentovala čtveřice běžců ve složení Michal Škampa (1. běžecký úsek) Jiří Kutlák (2. úsek), Jan Bohdal (3. úsek) a Pavel Fučík (4. úsek).

16.10.2014 - Vinařské špičky zahájí Festival vína Český Krumlov

Téměř celý listopad (7. - 29. 11. 2014) bude v Českém Krumlově patřit již tradičně vínu. A ne jen tak ledajakému. Festival vína poctí svou návštěvou vinařství s tituly bronzový Vinař roku 2013, zlaté Vinařství roku 2013 a k vidění bude také umění v sabráže v podání profesionálního trenéra. Ozdobou festivalu jsou zvučná jména významných českých sommeliérů a gastronomů - Ivo Dvořák, Klára Kollárová, Michal Šetka a další.

Archiv

Kontakty

KÁMEN A PÍSEK, spol. s r. o. Český Krumlov
Linecká 277
381 01 Český Krumlov
+420 380 711 424
kap@kamen-ck.cz


Český Krumlov

KÁMEN A PÍSEK, spol. s r. o. je členem skupiny KIRCHDORFER GRUPPE, divize Kirchdorfer Kies & Transportbetonholding GmbH


Jsme členem Těžební unie
Wir sind ein Mitglied der Mining Union
We are a member of the Mining Union


Festival vína Český Krumlov 2014
Wine Festival Cesky Krumlov 2014
Weinfestival Cesky Krumlov 2014